Шкарпетки Lasting TRP

Шкарпетки Lasting TRP
Шкарпетки Lasting TRP Шкарпетки Lasting TRP Шкарпетки Lasting TRP
329 грн
Важливо! Перед натисненням кнопки "Купити" оберіть, будь ласка, модель у меню праворуч


Де Купити

Трекінгові та туристичні шкарпетки для весни/літа або для використання цілий рік.

Трекінгові шкарпетки середньої товщини з двошарового матеріалу, що містить Isolwool та Siltex, що запобігає розмноженню бактерій та появі неприємного запаху. Siltex зосереджений в області носка та п'ятки. Захисні зони на носку та п'ятці з тришаровою махровою в'язкою забезпечують додаткову міцність та запобігають утворенню пухирів. Еластичний бандаж в області щиколотки перешкоджає сповзання шкарпеток під час руху. А також захисна зона та зона, підтримуюча нахил вперед, на підйомі. Циркуляцію повітря і виведення вологи забезпечують сітчасті ділянки шкарпетки.

Чому потрібно обирати саме шкарпетки Lasting?

Температурний режим: -10°C / +10 °C

Матеріали:
43% Siltex - polypropylene
42% Isolwool
10% Polyamide
5% Lycra - elastan

Детальніше про матеріали...

Розміри: S(34-37), M(38-41), L(42-45), XL(46-49)

Матеріали і технології:

Siltex - штучне волокно, що володіє надзвичайно низькою здатністю вбирати вологу. Разом з тим, завдяки виключно гладкій поверхні та капілярному ефекту, волокна забезпечують максимально швидкий і ефективний відвід виділеної організмом вологи від тіла. Ваша шкіра залишиться сухою навіть при підвищених фізичних навантаженнях. Волокно Siltex відрізняється низькою питомою теплопровідністю, що дозволяє підтримувати ідеальний тепловий режим ваших шкарпеток навіть в умовах низьких температур.

Isolwool - чудове поєднання пряжі з натуральної шерсті вівці-мериноса і поліпропіленового волокна Мераклон, яке суттєво підсилює стійкість шерстяної пряжі до механічного зношування. Надзвичайний термозахист цього матеріалу гарантує збереження ідеальної температури навіть в найжорсткіших кліматичних умовах.

Lycra - надзвичайно еластичний матеріал, який забезпечує комфорт і виняткову посадку шкарпетки на нозі.
 

Офіційний представник Lasting в Україні "Горгани Ком" © 2005-2019 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк