Шкарпетки Lasting TNW

Шкарпетки Lasting TNW Шкарпетки Lasting TNW Шкарпетки Lasting TNW Шкарпетки Lasting TNW Шкарпетки Lasting TNW Шкарпетки Lasting TNW Шкарпетки Lasting TNW
270 грн
Важливо! Перед натисненням кнопки "Купити" оберіть, будь ласка, модель у меню праворуч


Де Купити

Шерстяні шкарпетки для активного відпочинку.

Тонкі трекінгові шкарпетки з шерсті овець — мериносів. Цей природній матеріал забезпечує чудові терморегуляційні властивості та добре відводить вологу. Проста в'язка на підйомі покращує загальну вентиляцію ноги і загальний тепловий баланс. Шкарпетки мають одношарову гладку в'язку в частині навколо щиколотки і двошарову гладку в'язку на підошві. Еластичний бандаж на підйомі забезпечує чудове припасування шкарпетки до ноги. Циркуляцію повітря і виведення вологи забезпечують сітчасті ділянки шкарпетки.

Чому потрібно обирати саме шкарпетки Lasting?

Температурний режим: +5°C / +25 °C

Матеріали:
75% Merino wool
10% Siltex - polypropylene
10% Polyamide
5% Lycra - elastan

Детальніше про матеріали...

Розміри: S(34-37), M(38-41), L(42-45), XL(46-49)

Матеріали і технології:

Merino Wool - високоякісна тонка пряжа з шерсті австралійських овець-мериносів гарантує відмінні теплові характеристики, суху шкіру і контроль над вологою. Крім того, ця пряжа швидко вбирає вологу і не дратує шкіру.

Siltex - штучне волокно, що володіє надзвичайно низькою здатністю вбирати вологу. Разом з тим, завдяки виключно гладкій поверхні та капілярному ефекту, волокна забезпечують максимально швидкий і ефективний відвід виділеної організмом вологи від тіла. Ваша шкіра залишиться сухою навіть при підвищених фізичних навантаженнях. Волокно Siltex відрізняється низькою питомою теплопровідністю, що дозволяє підтримувати ідеальний тепловий режим ваших шкарпеток навіть в умовах низьких температур.

Lycra - надзвичайно еластичний матеріал, який забезпечує комфорт і виняткову посадку шкарпетки на нозі.
 

Офіційний представник Lasting в Україні "Горгани Ком" © 2005-2019 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк